Monday, May 14, 2012

Lilleline postkast...A letter box with flowers


Talv on selleks aastaks läbi. Olgu see nüüd selge ja fotograafiliselt tõestatud, sest nüüdseks on vast kõik juba oma kelgud kuuri taha järgmist hooaega ootama seadnud.

Winter is definitely over. Let it be clear and photo-documented, as I hope that all sleds are put away.
Tegelikult on sellel aastal saanud seda kevadet ikka pikalt oodata. Kuidagi ei lähe soojaks ja tuuled on külmad. Ei mäletagi teist nii vinduvat kevadet. Kui ma vahel õhtuti jalgrattaga sõitmas käin, siis annab kevadest märku aedades siblivad-sehkendavad inimesed ja kaugelelevivad grillilõhnad. Tõsi küll, et grillijad on enamast aiatoolis kõveras, tekk ümber. Aga ikkagi - kevad! Kõik see melu on nii mõnus. Siblin-sehkendan minagi - vahel näpud mullas, vahel näpud kullas (loe: värvides). Viimati värvisin taas postkasti. Sokutati teine mulle koos mustrisoovidega ja paluti tähtsaks päevaks valmis teha. Nüüd kuulutan - tehtud! Eks ma olen neid maalinud ju varemgi, aga seekord sooviti just palju sinist ning suurt punast lahtist õit. Jällegi - tehtud! Loodetavasti naudib saaja seda täiel rinnal, kui enda aias esimest kevadist grilli teeb - ehk ei pea siis ka enam tekki ümber võtma.

Spring is very windy and chilly this year. I painted another letter box while expecting warmer days . It is a gift and hopefully the new owner is satisfied.
Lillelist ja grillilõhnalist suve Sinulegi!

Have a nice summer! Hopefully it will arrive soon.

No comments: