Monday, February 7, 2011

Ootuses...


"Kevadootus"
Fimo/Cernit,
pikkus ilma konksudeta 53mm


...kevadeootuses. Hing ihkab juba värvi ja lõhnu, mida külm, lumi ja jäide on nii pikalt enda alla matnud. Veel hiljuti oli kõik nii ilus valge, nüüdseks on jäänud vaid määrdunud ja porine lumemass. Pühapäeval oli Pärnumaal imeilus päikeseline päev. Öösel oli maha tulnud õhuke valge lumekiht, mis looduse veel viivuks valgeks värvis. Majalähedases peenraservas oli hommikul triibuke musta maad näha - õhtuks oli sealsamas nina välja pistnud aed-liivatee igihaljad lehed. Mudisin tillukesi lehti sõrmedevahel ning hingasin sügavalt sisse...kevadet oli tunda! Istusin hetkeks verandale ja nautisin kogu seda olemist.

Kogu see mõnus olemine ei jätnud mind ka toas maha ning seepärast otsisin välja ehted ja silm jäi pidama just värvilisematel. Need kõrvarõngad samastusid minu hetkemeeleoluga ja nii nad karbist välja jäidki :) Kavatsen neid nüüd mõnda aega kanda...kevadootuses...

I´m yearning...yearning for spring to burst in with its smells and colors. It all have been buried under the snow for too long. It was a sunny Sunday here in Pärnu County. The snow was slowly melting from my garden exposing a few leaves of my Thymus vulgaris. I couldn´t resist to twiddle them a bit...and I could smell the spring! I took a moment and sat on my porch enjoying all this.

All this cozy feeling followed me all day and I decided to take a look at my jewellery. The colored ones caught my eyes the most. These earrings matched my mood and that´s why they stayed out of the box :)...I intend to wear them for some time...expecting for spring.

2 comments:

Diana said...

Nägin, nägin neid täna sul kõrvas. Väga armsad ja kevadiselt erksad. :)

Jenniplika (Helena) said...

Sa oled väga tähelepanelik :)) Lubatavat tormi arvestades peaks nüüd vist midagi veel kevadiselt erksamat välja otsima :o) Seda päikesesära vist niipea ei lubata.